ורד השרון נסיעות ותיירות

הניסיון שעושה את ההבדל
לחברת ורד השרון וותק של למעלה מ-50 שנה בתחום התיירות בארץ ובעולם. מייק אמיר ועוזי ורד ז”ל, מייסדי חברת ורד השרון, הקפידו ליצור לאורך השנים חוויות תיירותיות בלתי נשכחות, ברחבי הארץ ובעולם כולו. למעשה, הם היו מחלוצי התיירות בארץ, ועד היום מייק ממשיך להיות השראה בחברה ומורה דרך לדור הצעיר.

 

היעד שעמד בבסיס החברה היה ליצור עולם פתוח ולקרב את המרחק אל היעדים הרחוקים ביותר, גם אלו שמרגישים בלתי מושגים, לכדי מרחק נגיעה.

 

כיום, דור ההמשך ברשות המנכ”לים המשותפים דני אמיר ומושי ורד, ביסס את ורד השרון כחברת תיירות בינלאומית עם סניפים ברחבי אירופה, אסיה, אמריקה הלטינית ואפריקה.

 

 

ההתמחות שלנו – חוויות תיירות מותאמות אישית
ורד השרון הינה חברת תיירות בינלאומית אשר הצליחה לדייק לאורך השנים את הנוסחה לחוויות תיירות מותאמות אישית לצרכיהם של כל נוסע ונוסעת. הודות לשותפים נאמנים בכל רחבי העולם, ניסיון עשיר וכמובן ירידה לפרטים הקטנים שעושים את ההבדל, ורד השרון מלווה נוסעים מרוצים לאינספור יעדים ברחבי העולם.

 

עם ניסיון עתיר שנים בניהול חוויות תיירות עבור כל גודל של קבוצה, אנו מתמחים בארגון נסיעות מסוגים שונים החל מקבוצות המונות עשרות ואפילו מאות משתתפים, ארגון כנסים עם משתתפים מרחבי העולם, נסיעות עסקיות ועד לקבוצות קטנות וכמובן נוסעים פרטיים.

 

 

החזון שלנו
ערכים של שירות, יחס אישי ומשפחתיות הם העקרונות עליהם אנו מתבססים ומהם אנו צומחים. בבסיס ערכי היסוד של החברה נמצאים רב תרבותיות, יצר הרפתקאות וגילויים חדשים.

 

עבורנו, שום ארץ אינה רחוקה מדי ושום יעד אינו בלתי מושג. אנו שמחים להתמודד עם כל אתגר שמוצג בפנינו, בחיפוש מתמיד אחר חוויות חדשות. בבסיס ערכי החברה נמצא הרצון שלנו למצוא פתרונות יצירתיים וליצור חוויות מיוחדות. אנו נעשה הכל כדי למצוא את הפתרון היעיל ביותר ולאפשר את חווית הנסיעה המיוחדת ביותר.

 

הודות לפריסה הגלובלית שלנו, יש לנו גישה מקיפה לכל המקומות המיוחדים ביותר בתנאים הטובים ביותר. אנו גאים ביכולת שלנו להעניק ללקוחותינו שירות מצוין בזמן אמת על ידי צוותים מקומיים.

 

ורד השרון, כחברה בניהול משפחתי, החיה ונושמת תיירות כבר חצי מאה, מחויבת להעניק ללקוחותיה תחושה של חוויה אישית ומדויקת לצרכים ולבקשות של כל אחד ואחת. אנו מתרגשים כל פעם מחדש, ומתכוונים להמשיך לגדול ולהתפתח בעשייה שלנו לעוד שנים רבות.